دندان پزشکی در کرج | دندانپزشکی در کرج | دندان پزشکی زیبایی در کرج

چرا دیسان؟

۱۷:۵۵:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۸
کاربر گرامی سلام؛ برای ملموس تر شدن پاسخ این سوال یک پیشنهاد ساده دارم، لطفا چشم هایتان را ببندید و سناریو مراجعه ای را در آینده ای دور و یا نزدیک، به یک دندان پزشک، آن هم مطابق ایده آل های شخصی خودتان مرور کنید! تصور کنید بر روی یونیت مدرن دندان پزشک محبوبتان هستید و ایشان از هر نظر ویژگی هایی که شما برای یک دندان پزشک متبحر و باسواد و البته با انصاف را بخواهید دارد، شما بر روی یونیت دراز کشیده اید و ایشان مشغول، درمان و یا ترمیم عیوب و یا خدایی نکرده امراض لثه یا دهان و دندان شماست! با هم این10 ثانیه را در خیال خود بگذرانیم ...
خب سناریو خیالیتان را دوست داشتید، حاضرید مناظر سناریو تصوراتتان را که خودتان البته مطابق میلتان کارگردانش بوده اید و حالی که پس از این تصورات بر شما می گذرد را با کدام تصور 10 ثانیه ای دیگر معاوضه کنید، رتبه و حال احساس این سناریو 10 ثانیه ای در مسابقه بین حس های تصورات رفتن به یک آرایشگاه ایده آل و دلخواه یا رفتن به یک رستوران دلخواه مطلوب و یا رفتن به یک گالری هنری دلخواه و ایده آل و یا حتی تماشای مسابقه ورزشی دلخواه دقیقا چه رتبه ایست؟ کدامیک خوشایند تر است، دعوت به تصور سناریو و خیال شنیدن صدای گس مته دندان پزشک با مزه حداقلی خون آبه و چرک و عطر مواد ضدعفونی و دست آخر هم رنج پرداخت هزینه معالجه. همه این ها برای بد کردن حال یک نفر کافی است و مطمعنا این سناریو در بین هر سناریو خیالی و صدالبته واقعی دیگر قهرمان بد کردن حس و حال آدمی است.
سکانس مراجعه به ایده آل ترین دندان پزشکی در صورت شرط وقوع هم مطمعناً حال خیال ما را هم خوب نمی کند و چه بسا دندان ها لج دندان پزشک خیالی را هم بگیرند و کابوس درد و ناله آن هم در برابر طبیب انبر به دست امشب خوابتان را هم بکند، که از این بابت به خاطر پیشنهادم عذر می خواهم. خب از دنیای تصورات که بیرون بیاییم و در دنیای واقعی هم که باشیم خاص ترین و با برنامه ترین از مردم هم مگر به ضرورتی درمانی و یا اجباری اجتماعی و شغلی، که دندان ها و یا دندانی، مقصر آنند به کراهتی مراجعه به دندان پزشک می کنند و حس این مراجعه حداقل در مدت درمان اگر به تلخی زهر مار نباشد به شیرینی عسل هم نیست، خرد و کلان و پیرو جوان هم ندارد و تمامی این حس ها را دیسان می داند و می شناسد و لاین دلایل را مطالعه کرده و انشاالله به کمک شما باز هم مطالعه و تحقیق ادامه دارد و تنها نقطه تمایز دیسان با همکاران معظمش در توجه به تغییر حس مراجعه شما و یا هر درمان خواه دیگری به خدمات مراقبتی و ترمیمی و درمانی دندان پزشکی است، چرا که دیسان معتقد است درمان و ترمیم و زیبا سازی 32 مروارید هدیه خداوندی یک هنر است ظریف تر از نقاشی که به بوم بی جان و بی درد نقش می آفریند و دقیق تر از مجسمه سازی که تیشه به دل سنگ بی صدا و بی جان می زند. استانداردهای درمانی دیسان وارث حکمت اطباء تمدن ایران زمین است که پیش از آنکه طبیب باشند حگیم بودند، حکیمی به طبع شاعرانه و ملبس به خصایص عارفانه ای که داستان طبابتشان افسانه است، افسانه ای که میراث غرورآفرین زندگی ما ایرانیان است. و به همین رسم است که دیسان این چنین معیارهایی را به عنوان آداب دیسانی مد نظر دارد که ماه عسل آن تابلو زیبای هنرمندانه لبخند جذاب مراجعان و درمان خواهانش به سبک دیسان است. لبخندی به سبک دیسان، لبخندی که حالا تماشای تصور سناریوی آماده شدنش و حضور در دندان پزشکی را برانده بهترین حس تمام خیالات دست یافتنی می کند و غروری به دیسانی ها بخشیده که با خود تکرار می کنند باز هم هنر نزد ایرانیان است و بس.
استانداردهای دیسان مکتب هنری در درمان است که وارث هنر اطباء ایرانی و متعهد به دقت در علوم و تجهزیات بروز دندان پزشکی دنیاست، پزشکان و مراجعان دیسان خود را ملزم به رعایت آداب حکیمانه ای که در پزشکی و طبابت ایرانی مرسوم بود می دانند.
دیسان سلامت ایرانیان لبخندی به سبک دیسان را به شما هدیه می دهد