دندان پزشکی در کرج | دندانپزشکی در کرج | دندان پزشکی زیبایی در کرج

ارتودنسی نامرئی با پلاک‌های شفاف (2)

۱۱:۳۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
مزایا
در دندانپزشکی زیبایی در کرج بریس‌های ارتودنسی نامرئی تقریباً نامرئی هستند. کسی حتی متوجه نخواهد شد که شما از این بریس‌های نامرئی استفاده می‌کنید، که این مشخصه ارتودنسی نامرئی را یک گزینه‌ی مناسب برای شیوه‌ی زندگی شما و تعاملات روزمره با دیگران می‌سازد.

    راحتی زبان یا بافت‌های نرم به سیم‌های تیز گیر نخواهد کرد و بطور کلی بریس‌ها راحت‌تر از براکت‌ها و سیم‌ها هستند.
    بریس‌های نامرئی قابل جدا شدن بوده و برای شما انعطاف‌پذیری بیشتری جهت خوردن و آشامیدن هرچه که می‌خواهید با برداشتن ساده‌ی بریس‌ها فراهم می‌کند.
    همچنین شما می‌توانید برای مسواک زدن یا نخ دندان کشیدن، بریس‌ها را جدا کنید تا بوی دهان شما ناخوشایند نشود و بهداشت دهان نیز حفظ گردد.
    برخلاف بریس‌های ثابت مرسوم، هیچ براکت یا سیم فلزی وجود ندارد. این بدین معنی است که در بیشتر موارد زمان کمتری توسط ارائه‌دهنده‌ی ارتودنسی نامرئی برای انجام تنظیمات صرف می‌شود.
    و در نهایت، ارتودنسی نامرئی به شما اجازه می‌دهد که نتیجه‌ تقریبی و برنامه‌ی درمانی خود را حتی پیش از شروع درمان مشاهده کنید، بنابراین می‌توانید ببینید که ظاهر مورد انتظار دندان‌های شما بعد از اتمام درمان چگونه خواهد بود.

در دندانپزشکی در کرج نیز با استفاده از بریس‌ها به عنوان محفظه‌ی سفیدکننده، بصورت رایگان یا با هزینه‌ی بسیار کم عمل سفید کردن دندان را همراه با ارتودنسی انجام می‌دهند. نکته: پیش از شروع درمان در این مورد صحبت نمایید زیرا متخصص ارتودنسی شما در دندان پزشکی در کرج چند مرحله‌ی اضافی را بدون هیچ ضمیمه‌ای اضافه می‌کند (مواد سرامیکی که موجب می‌شوند بریس‌ها به دندان‌هایتان بچسبند).

معایب
کاربرد: محدود ممکن است نوعی نامرتبی در دندان‌ها وجود داشته باشد که با ارتودنسی نامرئی قابل اصلاح نباشد و یا آنقدر مشکل باشد که نیاز به مهارت بسیار بالایی داشته باشد.

    ممکن است متخصص ارتودنسی قضاوت اشتباهی در مورد اینکه شما کاندید مناسبی جهت این نوع روش درمانی هستید داشته باشد که در نتیجه‌ی آن درمان موفقیت‌آمیز نخواهد بود.
    مسئولیت: ممکن است شما نصف اوقات فراموش کنید که از بریس‌ها استفاده کنید که در این صورت طول درمان دو برابر خواهد شد. و یا ممکن است یک یا دو یا تمام بریس‌ها را گم کنید.
    برداشتن بریس‌ها: زمانی که می‌خواهید غذا بخورید. این امر تا حدودی ناراحت‌کننده است، زیرا فرو کردن انگشتان در دهان و بیرون آوردن بریس‌هایی که آغشته به بزاق دهان هستند در مقابل افراد دیگر چندان خوشایند نیست، بنابراین باید قبل و بعد از خوردن غذا به دستشویی مراجعه شود.
    صحبت کردن برخی افراد تا حدودی در صحبت کردن مشکل خواهند داشت بویژه در ادای حروف س و ز.
    هزینه: هزینه ارتودنسی نامرئی بیشتر از استفاده از براکت‌ها می‌باشد.