دندان پزشکی در کرج | دندانپزشکی در کرج | دندان پزشکی زیبایی در کرج

ارتودنسی نامرئی با پلاک‌های شفاف (1)

۱۱:۲۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
ارتودنسی با بریس نامرئی روشی تقریباً نامرئی برای مرتب کردن دندان‌ها و دست یافتن به لبخندی که همیشه آرزوی آن را داشته‌اید، است. با استفاده از تکنولوژی تصویرسازی کامپیوتری، کل برنامه‌ی درمانی شما بر اساس تجویز دندانپزشکی در کرج، از وضعیت اولیه‌ی دندان‌ها تا وضعیت نهایی مورد نظر نشان داده می‌شود. سپس مجموعه‌ای از بریس‌ها برای دندان‌های شما بصورت سفارشی ساخته شده تا آنها را کم‌کم حرکت دهد. هر بریس قبل از تعویض شدن با سری جدید به مدت دو هفته استفاده می‌شود، تا به تدریج به سمت موقعیت نهایی پیش‌بینی شده حرکت نماید. زمان درمان ارتودنسی نامرئی توسط پزشک و بر اساس نیازهای خاص شما، تعیین می‌گردد. در این روش در دندان پزشکی در کرج از پلاک هایی بی رنگ جهت اصلاح نامرتبی دندان ها استفاده می شود. در اصل این روش تعدادی پلاک بی رنگ که توسط نرم افزارهایی بسیار دقیق طراحی و ساخته شده اند به بیمار داده می شود که هرکدام را به مدت 10 روز تا دو هفته استفاده می کند تا نتیجه لازم و نهایی در بیمار ایجاد گردد.

جنس بریس‌های نامرئی
ترازکننده‌ها یا بریس‌های تقریباً نامرئی از مصالح ترموپلاستیک قوی با درجه‌ی طبی که منحصراً برای سیستم ارتودنسی نامرئی ایجاد شده‌اند، ساخته می‌شوند. بریس‌ها بصورت سفارشی توسط دندان پزشکی زیبایی در کرج برای شما ساخته شده و به شکل چسبیده بر روی دندان‌ها قرار می‌گیرند.

مشکلاتی که با ارتودنسی نامرئی برطرف می‌شود
داندانپزشک و یا متخصص ارتودنسی در دندانپزشکی در کرج می‌تواند از این روش برای درمان اوربایت در اکثریت قریب باتفاق بزرگسالان و نوجوانان استفاده نماید.
فضاهای بین دندان‌ها عموماً به راحتی با ارتودنسی نامرئی بسته می‌شوند. با یک متخصص ارتودنسی مشورت کنید تا مشخص شود که آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر.