دندان پزشکی در کرج | دندانپزشکی در کرج | دندان پزشکی زیبایی در کرج

¬ خدمات دندان پزشکی

ایمپلنت در کرج

p21-ایمپلنتایمپلنت دندان یک نوع پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم است که با سلول های بدن کاملا سازگار بوده و به عنوان جایگزین ثابت و دائمی برای دندان از دست رفته توسط پزشک مشغول در دندانپزشکی در کرج، برای بیمار استفاده می شود. دندانپزشک ایمپلنت دندان را داخل استخوان فک قرار داده سپس قسمت تاج و روکش ساخته شده برای دندان را بر روی آن قرار می دهد.

پروتزهای متحرک

p19-پروتزهای-متحرکمنظور از اصطلاح پروتز دندان، دندان مصنوعی یا تعویض دندان است. این پروتزها انواع مختلفی دارند، که به دو صورت پروتز ثابت دندان و پروتز متحرک دندان وجود دارند. پروتزهای ثابت شامل روکش و پل هایی هستند که به دهان متصل می شوند. پروتزهای ثابت به دو صورت کلی و جزئی می باشند. پروتز متحرک هم که همان دندان مصنوعی می باشد. پروتز متحرک یا دندان مصنوعی: این راهکار یکی از انواع پروتز دندان است ...

درمان ریشه در کرج

p18-درمان-ریشه-در-کرجاین عنوان از سه کلمه Root به معنای ریشه، و Canal به معنای مجرا و Therapy به معنی معالجه تشکیل شده که مفهوم کلی آن معالجه مجرای ریشه دندان می‌باشد و شاخه‌ای از دندانپزشکی به نام اندو یا اندودونتیکس است که شامل دانش و اعمالی است که به معالجه و حفظ ریشه دندان می‌پردازد و وظیفه تشخیص و درمان پالپهای آماسی و بیمار شده را به عهده دارد.

سفید کردن دندان ها در کرج

p17-سفید-کردن-دندان-ها-در-کرجسفید کردن دندان به چه معناست؟ سفید کردن دندان مؤثرترین راه برای روشن شدن رنگ طبیعی دندان است. بدون هیچ آسیبی به سطح دندان. البته این روش رنگ دندان را بطور کلی تغییر نمیدهد بلکه فقط آنرا براق و روشن میکند. برای سفید کردن دندان ها چه کاری انجام می شود؟ Bleaching (بلیچینگ) رایج ترین شکل سفید کردن دندانها در کرج است.

لبخند هالیوودی

p16-لبخند-هالیوودیاز نظر اجتماعی و عاطفی داشتن یک لبخند زیبا ضروری ست، دندان ها و لبخند زیبا نقش عمده‌ای را در جذابیت صورت و اعتماد به نفس شخص دارند. لبخند هالیوودی به طور کلی به لبخند بی نقص و زیبایی گفته میشود که در آن دندانها ردیف و مرتب و سفید بوده.در عين حال دندانها تراش نمى خورد و آسيب نمى بيند كليد اين معما لومينييرز است.

جراحی های دندان

p7-جراحی-های-دندانجراحی دندان به هر اقدامی شامل هرگونه جراحی درمانی با هدف تصحیح وضعیت دندان‌ها گفته می شود. برخی از متداول‌ترین جراحی‌های دندانی عبارتند از: ۱- جراحی‌های Endodontic‏( داخل دندانی) این نوع جراحی‌ها روی بخش زیرین یا ریشه دندان انجام می‌گیرد: روت کانال: عصب کشی ‏Pulpotomy‏: بریدن بافت رگ ...